metrocity c blok

HAKKIMIZDA> metrocity c blok

Metrocity C blok

blog_post_image

MetroCity Millenium, MetroCity Kompleksi içinde B Blok ve C Blok olarak adlandırılan iki Residence Kulesidir. Kulelerin 2. katlarından 27. katlarına kadar, konutlar bulunmaktadır. Kulelerin 1. Katları kısmen Sosyal Kata ait olup,1. Katta, 13. Katta ve 29. Katta Kulelerin teknik mahalleri yerleştirilmiştir. C Blokta toplam alanı 23.186 metrekare tutan 103 Konut bulunmaktadır.

Metrocity Millennium Residence C Blok Ulaşımı

MetroCity, 1. Leventte Büyükdere Caddesi üzerinde bulunan ve ulaşımı gerek toplu taşıma araçları, gerekse özel araçlarla kolaylıkla sağlanmış bir kompleks olarak İstanbulun Avrupa yakasına kazandırılmıştır. MetroCity’ye aşağıdaki yollardan ulaşabilirsiniz.

Metro ile Taksim İstikametinden Ulaşım

MetroCity Yenikapı - Levent metro hattı ile 24 dakika gibi kısa bir süre içinde ulaşılabilir bir yakınlıktadır. Komplekse 1. Levent metro istasyonundan doğrudan giriş mevcuttur. Metrodan indikten sonra “Metrocity Çıkışı” olarak yönlendirilmiş yürüyen merdivenleri izlenerek MetroCity Alışveriş Merkezine ve Kompleksin bütününe en kısa yoldan ulaşılabilir.

Otomobil İle Maslak ve Fatih Sultan Mehmet Köprüsü İstikametinden Ulaşım

MetroCity 1. Levent Büyükdere caddesi üzerinde bulunduğundan Fatih Sultan Mehmet köprüsü istikametinden gelen araçların köprüyü geçtikten sonra ikinci çıkış olan Levent-Sarıyer çıkışını kullanarak Zincirlikuyu-Beşiktaş istikametine yönlenmeleri halinde MetroCity, Maslak istikametinden gelen Büyükdere caddesi üzerinde sağ kolda görülecektir.

Otomobil ile Beşiktaş - Zincirlikuyu İstikametinden Ulaşım

Beşiktaş-Zincirlikuyu istikametinden gelindiğinde sol kolda kalan Zincirlikuyu mezarlığı bitimindeki MetroCity Kompleksi geçildikten sonra, Gültepe çıkışından çıkılarak soldaki ayrımdan Büyükdere Caddesi alt geçidi izlenerek tekrar Zincirlikuyu-Beşiktaş istikametine dönülmesi halinde Maslak istikametinden geliyormuş gibi Büyükdere Caddesi üzerindeki MetroCityye ulaşılabilmektedir.

Metrocity Alışveriş Merkezi

Ziyaretçilerin alışveriş merkezi içinde düşey dolaşımlarını sağlayacak 3 adedi panoramik, 2 adedi ise yalnızca süpermarkete özel olmak üzere toplam 5 adet insan asansörü ile katlarda muhtelif noktalara yayılmış toplam 36 adet yürüyen merdiven bulunmaktadır. MetroCity Alış-Veriş Merkezi; mağazaları, food court’u, MMM Migros Hipermarketi ile, hergün 10.00 : 22.00 saatleri arasında hizmet vermektedir.

Spor Merkezi

MetroCity’de mevcut her dairenin sübvansiyonlu yıllık ücret karşılığı, ikamet şartı ile 4 kişilik spor tesisleri kullanım hakkı bulunmaktadır. Spor tesislerinin kullanım hakkının başlayabilmesi için başvuru ve kayıt işlemlerinde sosyal tesis yönetiminin talep ettiği ve takip edilmesi gereken yol ile bilgi yönetimden alınabilmektedir.

Başlıca Havuz, Fitness,Grup Dersleri,Keyif,Diyetisyen, CityZen New Age Fitness & Spa, Ders Programı, Icessporto, vb. hizmetlerden yararlanılabilir. Detayları buradan inceleyebilirsiniz.

Resepsiyon

MetroCity Millenium’da Resepsiyon 24 saat görev yapmakta, ayrıca daima Resepsiyon Görevlisini destekleyen Güvenlik Görevlileri tarafından gözetim altında tutulmaktadır. Misafirlerinizin yaya olarak giriş yapmaları için Resepsiyona başvurmaları yeterlidir. Resepsiyon Görevlisi konutunuza özel görüntülü iletişim sistemi aracılığı ile misafirlerinizi sizinle görüştürecek ve gerektiğinde, konutunuza kadar refakat edilmesini sağlayacaktır.

Araç ile giriş

Araç ile giriş için, sadece B ve C Blok Konutlarına tahsis edilmiş olan – 8. kat otoparkına inmeniz gerekir. – 8. kattaki MetroCity Millenium otoparkı, her bir konuta özel olarak ayrılmış ve numaralandırılmış otopark alanları içermektedir. Otoparka giriş ve çıkış, güvenliğinizin sağlanması ve istenmeyen kişilerin – 8. kattaki otoparka ve depo alanlarına ulaşmamasını temin etmek için, tarafınıza verilmiş özel kartların otopark giriş ve çıkış bariyerlerine okutulması ile yapılır.
MetroCity Millenium’da büyük konutlar için kendisine özel olarak ayrılmış 2 araçlık, küçük konutlar için 1 park yeri mevcuttur. Bundan fazla aracınız ve misafirlerinizin araçları için, ayrıca ayrılmış Misafir Park Alanları da mevcuttur. C Blok sakinlerine 24 saat hizmet veren vale görevlisi vardır.

Metrocity C Mimar ve Mühendisleri

Mimar:Sayın Doğan Tekeli, Sayın Sami Sisa

Mühendis (Statik):Sayın İrfan Balioğlu